Környezetbarát rizspapírból készült, zöld tea kivonatot tartalmazó fátyolmaszk gyulladáscsökkentő és bőrfrissítő a összetevőkkel. Helyreállítja a bőr természetes tónusát és csökkenti a faggyúmirigyek túlműködését. A zöld tea ásványi anyagokkal, vitaminokat és aminosavakkal látja el a bőrt. Antioxidáns tulajdonságának köszönhetően pedig lassítják a bőr öregedését.
Rendkívül vékony kialakításnak köszönhetően kényelmesen ráfeszül az arcbőrre, így több értékes hatóanyagot képes bejuttatni a bőr rétegeibe.
Milyen bőrtípusra ajánljuk:Minden bőrtípus ápolására alkalmas, különösen kombinált és zsíros, pattanásos bőrre.
A termék angol neve: Missha Airy Fit Sheet Mask – Green Tea
Alaposan tisztítsd meg az arcod és helyezd fel rá a maszkot. Hagyd rajta 10-15 percig, majd távolítsd el a maszkot és finoman masszírozd be amíg a maradék esszencia is felszívódik.
Tanács: Használd hetente 1-2 alkalommal a tökéletes hatás eléréséhez.
Tíz lépéses koreai arcápolási rutin
Kiszerelés 💧
19 g
Szállítás 🚚
SZÁLLÍTÁS MAGYARORSZÁGON
A visszaigazoló emailt követően a megrendelt, termékeket a megadott címre, csomagautomatába vagy kiválasztott csomagpontra 1-2 munkanapon belül kiszállítjuk a GLS futárszolgálat segítségével.
KISZÁLLÍTÁS DÍJA
GLS futárszolgálattal házhoz: 990 Ft GLS csomagpontra: 790 Ft Foxpost csomagautomata: 790 Ft Minden 15.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás ingyenes!
SZÁLLÍTÁS SZOMSZÉDOS EU ORSZÁGOKBA GLS futárszolgálattal házhoz: 2.990 Ft Minden 25.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás ingyenes!
Webáruházunk az alábbi EU országokba végez házhozszállítást. Ausztria, Csehország, Horvátország, Románia, Szlovákia, Szlovénia. A visszaigazoló emailt követően a megrendelt, termékeket a megadott címre vagy kiválasztott csomagpontra 3-4 munkanapon belül kiszállítjuk a GLS futárszolgálat segítségével.
Csenge –
Felfrissít, de nem csoda.
Dominika Varga –
Missha arcmaszk termékekben még nem csalódtam. Szeretem
Bori –
Tökéletes. Kellemes illat, imádja a bőröm.
Anonim –
Anonim –
szuper
Edina –
Nagyon jó!
Szoboszlai-Fata E. –
Nem vagyok annyira nagy maszkrajongó, tudja a dolgát.
Dorina –
Katalin –
Kellemes maszk!
Kitti –
Anonim –
Remekül hirdratál.