Missha gyengéd arctisztító hab, tiszta C vitamin kivonattal hatékonyan mégis gyengéden tisztítja meg az arcbőrt a napi szennyeződésektől és a smink nyomaitól. Az arctisztító 99% tisztaságú C vitamint tartalmaz, amely világosabbá varázsolja a fakó, vitaminhiányos bőrt. Csökkenti a pigmentációt és a ráncok megjelenését a kollagén szintézis serkentésével.
A C-vitamin remek antioxidáns, ami képes felvenni a harcot a bőrkárosító szabad gyökökkel. Anitoxidáns tulajdonságainak köszönhetően a C-vitamin támogatja az egészséges sejtműködést. A környezeti ártalmak, valamint UV károk miatt megfakult, élettelen bőrt segít üdébbé és ragyogóbbá tenni. A készítmény niacinamidot és hialuronsavat is tartalmaz, amelyek nedvességgel és tápanyaggal látják el a bőrt.
Milyen bőrtípusra ajánljuk:Minden bőrtípus ápolására alkalmas, különösen érzékeny és érett bőrre.
A termék angol neve: Missha Vita C Plus Clear Complexion Foaming Cleanser
Nyomj a tenyeredbe annyit, amennyit szükségesnek érzel, majd az ujjaid segítségével gyengéden tisztítsd meg vele az arcbőröd. Ha végeztél öblítsd le bő, langyos vízzel.
Tíz lépéses koreai arcápolási rutin
Kiszerelés 💧
120 ml
Egységár: 42 Ft/ml
Szállítás 🚚
SZÁLLÍTÁS MAGYARORSZÁGON
A visszaigazoló emailt követően a megrendelt, termékeket a megadott címre, csomagautomatába vagy kiválasztott csomagpontra 1-2 munkanapon belül kiszállítjuk a GLS futárszolgálat segítségével.
KISZÁLLÍTÁS DÍJA
GLS futárszolgálattal házhoz: 990 Ft GLS csomagpontra: 790 Ft Foxpost csomagautomata: 790 Ft Minden 15.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás ingyenes!
SZÁLLÍTÁS SZOMSZÉDOS EU ORSZÁGOKBA GLS futárszolgálattal házhoz: 2.990 Ft Minden 25.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás ingyenes!
Webáruházunk az alábbi EU országokba végez házhozszállítást. Ausztria, Csehország, Horvátország, Románia, Szlovákia, Szlovénia. A visszaigazoló emailt követően a megrendelt, termékeket a megadott címre vagy kiválasztott csomagpontra 3-4 munkanapon belül kiszállítjuk a GLS futárszolgálat segítségével.
Jó kis arclemosó, bár nekem kicsit erős a C vitamin tartalma, ezért nem minden nap használom. Akinek vannak pigmentfotjai, azok halványítására nagyon jó választás.
Anonim –
megéri az árát, kellemes
Anonim –
Jó kis arclemosó, bár nekem kicsit erős a C vitamin tartalma, ezért nem minden nap használom. Akinek vannak pigmentfotjai, azok halványítására nagyon jó választás.
Szoboszlai-Fata E. –
Szuper, szerintem élettelibb a bőröm, nem szárít, jól habzik.